ATO ile gelen avantajlar

Tryphene Trading & Consulting olarakAbidjan Türkiye Ofisimizde,Batı Afrika pazarında olmak isteyen firmalara,Lokal Ofis / Personel Temin etme İş Modelimizi sunuyoruz.

Bu İş Modelimiz,Batı Afrika’daki 15 ülkede,Pazar araştırmasından, Satış ve Pazarlamaya kadar,Sizler için çalışan personel ve o personelin çalışacağı ofisi birlikte sunuyor.

Avantajları;

– Personel tamamen size çalışıyor, programını, stratejisini siz hazırlıyorsunuz, o size çalışmalarını raporluyor. Yani Türkiye’den buraya bir personel göndermişsiniz gibi, sizin bir personeliniz.

– Yabancı dil sorunu yaşamıyorsunuz. Personeliniz ana dili Fransızca olduğu için Fransızca konuşan, yanında da İngilizce bildiği için de İngilizce konuşan ülkeler ile Abidjan ofisinden irtibata geçiyor, ziyaret ediyor, tanıtım yapıyor.

– Personelinizi sizin belirleyeceğiniz kriterlerde bulup, sizin onayınızı aldıktan sonra başlatıyoruz.

– Personel ile ilgili tüm hukuksal, yasal, mali, vergi konuları tamamen sizin dışınızda, personel ile anlaşmayı biz yapıyoruz. Dolayısıyla, personel le ilgili herhangi bir sorumluluğunuz olmuyor.

– Çalıştığı sürece bütün kontaklar ve hazırladığı raporlar ile sizlerin ziyaretinde, doğru, güvenilir kontaklar ile toplantılar ve saha ziyaretleri yapıyorsunuz. Böylelikle zamanınızı çok verimli kullanıyorsunuz.

– Ofisimiz aynı zamanda sizin ofisiniz oluyor. Kendi web sitelerinizde veya ilişkilerinizde, Batı Afrika / Abidjan’da ofisinizi lanse ediyorsunuz.

– Burada bir ofisiniz olunca, gidilen müşterilerde, ürün tanıtımlarında karşıya GÜVEN veriyorsunuz, istedikleri anda onlar da gelebilir, ofiste toplantı yapabilir durumda oluyor.

– Abidjan merkez olmak üzere, personelinizi sadece Kotdivuar değil, diğer ülkelere de dil sorunu yaşamadan vizesiz bir şekilde gönderebiliyorsunuz.

Bütün bu avantajları kendi ürün portföyünüzde ve varsa Batı Afrika’da olma stratejilerinizle birleştirebilirsiniz.

Açık olmayan veya sormak istediğiniz bir şey olursa,

Yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Kontak;

Haluk İlhan – Whatsapp : +225 05 84 39 26 74

Haluk İlhan – Mail : haluk.ilhan@ttcwa.com

Web : https://www.ttcwa.com

What do you think?