ATO – Abidjan Türkiye Ofisi TANITIM

Tryphene Trading & Consulting firması 100% bana ait ve Kotdivuar hukukuna göre kurulmuş, Vergileri, yasal ödemeleri yapılmış bir şirkettir. Herhangi bir ortağım yoktur.

Burada veya Türkiye’de Hiçbir Devlet, Vakıf, Dernek veya Afrika ile ilgili çalışan bir kurum ile bağlantımız yoktur.

Çalışmalarımız tamamen ŞİRKETLER ile Tryphene Trading & Consulting arasında geçer. Herhangi bir ARACI firma veya kuruluş yoktur.

Dolayısıyla Afrika’da böyle bir oluşum düşündüğünüzde, Ekstra herhangi bir ödeme yapmanız söz konusu değildir.

Biz sadece şirketlere Tryphene Trading & Consulting firmasının ofisini kullanacak ve anlaşma yaptığımız şirketler ile DİREKT çalışacak personel temin ediyoruz.

Herhangi bir üyelik veya danışmanlık gibi bir talebimiz de yoktur. Önemli olan 15 ülkeden oluşan BATI AFRİKA pazarında,

Mümkün olabildiğince TÜRK ÜRÜNLERİNİN burada olmasını sağlamaktır.

Türk firmaları sadece Tryphene Trading & Consulting ile yaptıkları anlaşma karşılığını öder, bunun dışında herhangi bir başka ödeme talep edilmez.

Yine burada personelini çalıştırdığı zaman yapılan HİÇBİR SATIŞTAN komisyon talep etmez, yapılan satış miktarı tamamen ŞİRKETE aittir.

Tryphene Trading & Consulting hiçbir ÜRÜNÜ kendisi direkt pazarlamaz, bir ürün üzerine çalışmaz.

Biz sadece sizlerin burada ÇOK BÜYÜK MALİYETLERE girmeden, pazarı, rakipleri öğrenmeniz, sonrasında da kendi satış stratejinizi kurmanızı sağlamak için çaba gösteriyoruz.

O yüzden de, sadece pazar araştırması yapabilmek için bilmediğiniz bir pazara, belki bilmediğiniz bir dil ve hukuk uygulanan ülkelere, çok ciddi masraflar yapıp gelmeniz yerine, böyle bir İŞ MODELİ benimseyip, aldığınız insan kaynağı vasıtası ile NOKTA ATIŞI yapmaya gelmenizi öneriyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Tryphene Trading & Consulting

What do you think?